web tasarım, web site tasarım, izmir web tasarım
VİDEO PRODÜKSİYON

İZMİR
VİDEO PRODÜKSİYON

Kumkuat Dijital Medya Ajansı, 10 yıllık sektör tecrübesine sahip enerjik ve vizyoner bir ekip ile beraber video prodüksiyon, video çekim ve video pazarlama hizmetleri vermektedir.

Dijital mecralarda fark yaratmak mı istiyorsunuz?

Video, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf Çekimi, Web Site Tasarımı ve Uygulama, Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı, SEO ve SEM Hizmetleri, Google Ads ve Meta Ads alanlarında hizmet veriyoruz.

Modern markalara yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Nedir?

Video Prodüksiyon Nedir?

Video prodüksiyon, ön prodüksiyon (pre-production), prodüksiyon (production) ve post prodüksiyon (post-production) şeklinde üç ana aşamadan oluşur.
Ön prodüksiyon aşaması konsept ve senaryo yazım aşamasıdır. Prodüksiyon aşamasına geçildiğinde çekim başlar. Ardından çekilen görüntüler post prodüksiyon ile teslim hale getirilir.

Video prodüksiyon, eğitim videoları, reklamlar, müzik videoları, filmler, belgeseller ve sosyal medya içerikleri gibi çeşitli amaçlarla yapılmaktadır. Artık dijitalleşen çağda video prodüksiyon imkanları kolay erişilebilir hale geldi. Bu da düşük bütçelerle etkin tanıtım videoları çekilmesnine olanak tanıyor.

Görsel açıdan müşterilerinizi etkileyecek, iyi kurgulanmış ve kaliteli bir kurumsal tanıtım videosu, sunduğunuz ürün ve hizmetin kaliteli olduğuna dair algı oluşmasına katkı sağlamaktadır. 

Tanıtım Videosu Neden Önemlidir?

Profesyonel olarak üretilmiş ilgi çekici videolar, markanın güvenilirliğini ve profesyonelliğini artırıyor. Dolayısıyla müşteriler, kaliteli video içerik sahibi markalara daha fazla güveniyorlar.

Ürün veya hizmet tanıtımlarında videoların kullanılması, potansiyel müşterilerin satın alma kararlarını olumlu yönde etkiliyor. Ürün tanıtım videoları, kullanıcıların ürünü daha iyi anlamasını sağlar ve bu da satın alma olasılığını artırıyor.

Videolar, karmaşık bilgileri basit ve anlaşılır bir şekilde anlatmak için mükemmel bir araçlardır. Eğitim videoları, kullanıcıların ürünü veya hizmeti daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

 

Youtube sayfamızdan video çalışmalarımız hakkında referans çalışmalarımızı görüntüleyebilirsiniz.
Kumkuat Medya güncel trendlari takip eden video yapım teknikleriyle markanızın ihtiyac duyduğu içeriği üretmek için yanınızda!

Modern markalara yaratıcı çözümler sunuyoruz.